Main Content Area

Hoe je ons bereikt

Zin in een goede lunch of een creatieve sessie? Bezoek dan ons mooie kantoor in het centrum van Utrecht. Tien minuutjes lopen vanaf NS Centraal Station. En pal aan de werf! Is het niet warm genoeg om gezellig aan het water te zitten? Binnen is het óók heel geschikt voor besprekingen, redactievergaderingen en workshops. Of het nu in onze eeuwenoude werfkelder is of op de ruime bovenverdieping. 


Contact
Schrijf-Schrijf, creatieve concepten en tekstproducten
Oudegracht 267
3511 NN Utrecht
(The Netherlands)

Telefoon: 030 231 41 52 (algemeen nummer)
Website: www.schrijf-schrijf.nl
E-mail: tekst@schrijf-schrijf.nl
Route: Google Maps


Schrijf-Schrijf pand


Vind en volg ons
Via Facebook, Twitter en LinkedIn kun je dagelijks contact met ons houden. Of blader door ons werk op ISSUU. En wil je eens in de paar maanden zien wat we doen en maken - al was het maar ter inspiratie? Vraag dan hieronder onze nieuwsbrief aan!


Schrijf je in voor onze nieuwsbrief


Bekijk hier onze algemene voorwaarden



Peter van der Mark
Eigenaar / oprichter
peter@schrijf-schrijf.nl
06 50 916 260
--
Jens Middel
Eigenaar
jens@schrijf-schrijf.nl
06 12 356 868
--
Pauline de Raad
Officemanager
pauline@schrijf-schrijf.nl
06 24 607 650
--
Rina Bartels
Projectleider / tekstschrijver
rina@schrijf-schrijf.nl
06 48 939 633
--
Eric de Frel
Projectleider / tekstschrijver
eric@schrijf-schrijf.nl
06 24 284 064
--
Liesbeth Meenink
Projectleider / tekstschrijver
liesbeth@schrijf-schrijf.nl
030 2314152
--
Miriam Bruinooge
Projectleider / tekstschrijver
miriam@schrijf-schrijf.nl
06 38 535 999
--
Anemone van Arcken
Projectleider / tekstschrijver
anemone@schrijf-schrijf.nl
06 83 175 047